Ledenlijst

Lijst van leden en aspirantleden van de VCCA

Lijst van leden en aspirantleden

van de VCCA

Lidnr.NaamKantoorE-mailadresTel.Advocaat bij de Hoge RaadAspirantlid
1mr. K. AantjesAantjesZevenberg Advocatenaantjes@aantjeszevenberg.nl070 3906260ja
2mr. A.M. van AerdeHouthofft.van.aerde@houthoff.com020 6056593ja
4mr. H.J.W. AltAlt Kam Boer Advocatenalt@altkamboer.com070 3589479ja
7mr. J. de Bie Leuveling TjeenkDe Brauw Blackstone Westbroek N.V.jan.tjeenk@debrauw.com020 5771661ja
10mr. M.E. BruningLawyers' Specialistbruning@lawyers-specialist.nl06 48716742ja
11mr. G.R. den DekkerBarentsKrans N.V.dendekker@barentskrans.nl070 3760681ja
12mevr. mr. N.T. DempseyHouthoffn.dempsey@houthoff.com020 5066592ja
14mevr. mr. J. van Duijvendijk-BrandVan Duijvendijk - Brand Advocatuurinfo@vanduijvendijk-brand.nl070 4049936ja
18mr. drs. P.A. FruytierHouthoffp.fruytier@houthoff.com020 6056597ja
19mr. R.J. van GalenNautaDutilh N.V.robert.vangalen@nautadutilh.com020 7171677ja
20mr. J.F. de GrootHouthoffj.de.groot@houthoff.com020 6056544ja
21mr. J.P. HeeringBarentsKrans N.V.heering@barentskrans.nl070 3760606ja
22mr. W.H. van HemelStibbewinfried.vanhemel@stibbe.com020 5460551ja
25prof. mr. W.A. HoyngHoyng Rokh Monegier LLPwillem.hoyng@hoyngrokh.com020 5924411ja
27mr. M.A.J.G. JanssenBanning Advocatenm.janssen@banning.nl073 6927670ja
28mr. C.S.G. JanssensPloumc.janssens@ploum.nl06 51385373ja
30mevr. mr. M.S. van der KeurEkelmans & Meijer Advocatenkeur@ekelmansenmeijer.nl070 3746300ja
31mr. A. KniggeHouthoffa.knigge@houthoff.com020 6056562ja
32mevr. mr. G.E.M. LaterAdvocatenkantoor Laterg.later@ziggo.nl070 3514876ja
34mr. R.S. MeijerHouthoffr.meijer@houthoff.com020 6056108ja
37mr. D. RijpmaRijpma Cassatie & Litigationrijpma@rijpma-cassatie.nl070 2390014ja
43mevr. mr. K. TeubenPels Rijcken & Droogleever Fortuijn N.V.k.teuben@pelsrijcken.nl070 5153762ja
44prof. mr.R.P.J.L. TjittesBarentsKrans N.V.riemejan.tjittes@barentskrans.nl070 3760789ja
45mr. R.R. VerkerkHouthoffr.verkerk@houthoff.com010 2172928ja
46mr. F.E. VermeulenNautaDutilhfreerk.vermeulen@nautadutilh.com020 7171885ja
47mr. A.H. VermeulenMaaldrink Vermeulen Advocatena.h.vermeulen@maaldrink.nl070 3469646jar.a
48mevr. mr. A.H.H. Conradi-VermeulenFarber Zwaanswijk Advocatenconradi@fzadvocaten.nl070 7621080ja
49mr. A.E.H. van der Voort MaarschalkHouthoffa.maarschalk@houthoff.com020 6056112ja
51mr. R.T. WiegerinkVan der Feltz Advocatenwiegerink@feltz.nl070 3131076ja
52mr.B.T.M. van der WielHouthoffb.van.der.wiel@houthoff.com020 6056111ja
53mr. J.W.H. van WijkPels Rijcken & Droogleever Fortuijn N.V.jwh.vanwijk@pelsrijcken.nl070 5153495ja
56mevr. mr. F.I. van DorsserAantjesZevenberg AdvocatenvanDorsser@aantjeszevenberg.nl070 3906260ja
57mr. J.H. van GelderenVan Gelderen Advocatuurvangelderen@vocatuur.nl06 51818943ja
64mr. D.M. de KnijffEkelmans & Meijer Advocatenknijff@ekelmansenmeijer.nl070 3746308ja
66mr. D.A. van der KooijHouthoffd.van.der.kooij@houthoff.com020 6056596ja
67mr. G.C. NieuwlandPels Rijcken & Droogleever Fortuijn N.V.gc.nieuwland@pelsrijcken.nl070 5153863ja
68mr. drs. S.M. KingmaPels Rijcken & Droogleever Fortuijn N.V.sm.kingma@pelsrijcken.nl070 5153495ja
69mevr. mr. M.E.M.G. PeletierPels Rijcken & Droogleever Fortuijn N.V.memg.peletier@pelsrijcken.nl070 5153756ja
72mr. M.J. van Basten BatenburgDelissen Martens Advocatenmvbb@delissenmartens.nl070 3115411ja
73mr. J. van der BeekBureau Brandeisjozua.vanderbeek@bureauBrandeis.com020 7606505ja
74mr. J.P. van den BergVan den Berg Advocatenjpvandenberg@vdbergadvocaten.nl070 8200333ja
78mr. J.A.M.A. SluysmansVan der Feltz Advocatensluysmans@feltz.nl070 3131057ja
80mevr. mr. M.E. FrankeStreefkerk Advocatenfranke@streefkerk.nl070 3871416ja
81mr. A.C. van SchaickLinssen c.s. advocatenb.vanschaick@linssen-advocaten.nl013 5420400ja
82mr. P. KuipersDamsté Advocaten - Notarissenp.kuipers@damste.nl053 4840000ja
85mr. J. den HoedKöster advocaten N.V.denhoed@kadv.nl023 5125025ja
87mr. Chr.F. KroesBaker & McKenzie Amsterdam N.V.frank.kroes@bakermckenzie.com020 5517435ja
91mr. R.K. van der BruggeAdvocatenkantoor Van der Bruggerkvdb@cs.com070 3624054ja
93mevr. mr. M.M. van AsperenPels Rijcken & Droogleever Fortuijn N.V.mm.vanasperen@pelsrijcken.nl070 5153706ja
95mr. B. WintersDe Brauw Blackstone Westbroek N.V.berto.winters@debrauw.com020 5771948ja
96mr. A.H.M. van den SteenhovenSALOMONS BEELAERTS ADVOCATENvandensteenhoven@salomonsbeelaerts.nl070 3512124ja
97mr. P.S. KammingaSalomons Van der Valk Advocatenp.s.kamminga@salval.com070 3512124ja
99mevr. mr. E.M. Tjon-En-FaBird & Bird LLPevelyn.tjon-en-fa@twobirds.com070 3538800ja
100mr. M.A.M. WagemakersWagemakers Cassatiecassatie@mwagemakers.nl06 25788249ja
101mevr. mr. V. RörschLaRorschvivien@larorsch.com06 10426000ja
102prof. mr. T.C. Cohen JehoramDe Brauw Blackstone Westbroek N.V.tobias.cohenjehoram@debrauw.com020 5771301ja
103mevr. mr. E.F.A. Linssen - van RossumAdvocatenkantoor Linssen- van Rossumlinssen@linssenfrissen.nl070 3462549ja
105mr. N.C. van SteijnGroenendijk & Kloppenburg Advocatenn.van.Steijn@groenendijk.com071 5155843ja
108mr. M.W. ScheltemaPels Rijcken & Droogleever Fortuijn N.V.mw.scheltema@pelsrijcken.nl070 5153483ja
109mevr. mr. Y.E.J. GeradtsGeradts & Vetteryola.geradts@geradtsvetter.nl020 4201676ja
111mr. J.A.J. LeemanMinerva Advocatenleeman@minerva-advocaten.nl010 3076677ja
115mevr. mr. L.V. van GardingenHouthoffl.van.gardingen@houthoff.com020 6056515ja
118dr. mr. M.H.K. JansenDe Brauw Blackstone Westbroek N.V.Maarten.Jansen@debrauw.com020 5771407ja
119mr. J. van WeerdenVan Weerdenjvanweerden@van-weerden.nl06 15011375ja
120mevr. mr. C.G.A. van StratumSmeetsGijbelskatrien.vanstratum@smeetsgijbels.com010 2666666ja
122mr. R.L.M.M. TanTan Advocatuur B.V.robbert.tan@tanadvocatuur.com020 2333344ja
123mr. B.M.H. FleurenDe Brauw Blackstone Westbroek N.V.bart.fleuren@debrauw.com020 5771925ja
124mr. J.H.M. van SwaaijVan Swaaij Cassatie & Consultancyvanswaaij@vscc.nl024 3222559ja
126mr. R.D. BoesveldPot Jonker Advocaten N.V.boesveld@potjonker.nl023 5530259ja
127mevr. mr. W.A. JacobsAlt Kam Boer advocatenjacobs@altkamboer.com070 3589479neex
128mr. dr. T.T. van ZantenWijn & Stael Advocaten N.VT.vanZanten@wijnenstael.nl030 2320816ja
130mevr. mr. N.E. Groeneveld-TijssensLinssen c.s. Advocatenn.groeneveld@linssen-advocaten.nl013 5420400ja
131mr. J.W. de JongPels Rijcken & Droogleever Fortuijn N.V.jerre.dejong@pelsrijcken.nl070 5153873ja
135mevr. mr. A. StortelderHouthoffa.stortelder@houthoff.com020 6056555ja
137mr. J.W.M.K. MeijerDe Brauw Blackstone Westbroek N.V.jan-willem.meijer@debrauw.com020 5771781ja
138mevr. mr. I.L.N. TimpDe Brauw Blackstone Westbroek N.V.irina.timp@debrauw.com020 5771058neex
141mr. B.I. KraaipoelRESOR N.V.boris.kraaipoel@resor.nl020 5709049ja
142mr. M. LittooijRassers Advocatenlittooij@rassers.nl076 5136122ja
144mr. D.Th.J.van der KleiDuijsens & Van der Klei & Zwijnenberg Advocatenklei@duijsens.net070 3383058ja
145mr. J.W.H. OudelaarBaker & McKenzie Amsterdam N.V.joris.oudelaar@bakermckenzie.com020 5517555neex
146mr. S.H. JanssenBaker & McKenzie Amsterdam N.V.sjef.janssen@bakermckenzie.com020 5517134neex
147mr. J. StreefkerkStreefkerk Advocatenstreefkerk@streefkerk.nl070 3871416ja
148mr. P. TanjaBarentsKrans N.V.paul.tanja@barentskrans.nl070 3760688ja
149mevr. mr. S.J.M. BouwmanPels Rijcken & Droogleever Fortuijn N.V.sjm.bouwman@pelsrijcken.nl070 5153673neex
152mevr. mr. C. Reijntjes-WendenburgAcross Borders Law Officereijntjes@acrossborders.info085 8901442ja
153mr. J. LuitenBarentsKrans N.V.joost.luiten@barentskrans.nl070 3760616neex
154mr. H. BoomBarentsKrans N.V.hugo.boom@barentskrans.nl070 3760690neex
155mr. M.B.A. AlkemaRasser AdvocatenAlkema@rassers.nl076 5136108ja
156mevr. mr. I.M.A. LintelWijn & Stael Advocateni.lintel@wijnenstael.nl030 2320800ja
157mevr. mr. M.E. ten BrinkeWijn & Stael Advocatenm.tenbrinke@wijnenstael.nl030 2320800neex
158mr. R.R. OudijkHouthoffr.oudijk@houthoff.com020 6056529neex
162mr. dr. T. van MalssenDirkzwager advocaten & notarissenvanmalssen@dirkzwager.nl024 3813135ja
164mevr. mr. A.F. VeldhuisPels Rijcken & Droogleever Fortuijn N.V.af.veldhuis@pelsrijcken.nl070 5153334neex
165mr. B.F.L.M. SchimNautaDutilh N.Vbjarni.schim@nautadutilh.com020 7171885ja
166mr. F.I.S.A.L. van VelsenFISAL LP LAWinfo@fisal.nl+35228773740ja
167mr.drs.ir. E.J.H. ZandbergenStonewaterbzandbergen@stonewater.nl020 2090800ja
169mr. F.W.E. EijsvogelsHoyng Rokh Monegier LLPfrank.eijsvogels@hoyngrokh.com020 5924415ja
170mr. J.C. ZevenbergAantjesZevenberg Advocatenzevenberg@aantjeszevenberg.nl070 3906260ja
171prof. mr. J.J. van HeesRESOR N.V.Jako.vanHees@resor.nl020 5709027neex
172mevr.mr. J.H.G. HordijkHouthoff Coöperatief U.A.j.hordijk@houthoff.com020-6056196neex
173mr. J.B.B. HeinenPels Rijcken & Droogleever Fortuijn N.V.berend-bram.heinen@pelsrijcken.nl070 5153677neex
174mr. H.J. PotBrinkhofjan.pot@brinkhof.com020 3053229ja
175mr. G.J. HarryvanDe Brauw Blackstone Westbroek N.V.Gertjan.Harryvan@debrauw.com020 5771045ja
176mr. J.M. MoormanVan Swaaij Cassatie & Consultancymoorman@vscc.nl024 3222559neex
177mr. T. van TatenhoveHouthofft.van.tatenhove@houthoff.com020 6056505neeX
©2020 | VCCA
Design & Realisatie: Pica2Studio

©2020 | VCCA
Design & Realisatie: Pica2Studio